O nas

Firma Usługi Stolarskie Marcin Kubicki specjalizuje się w tradycyjnej stolarce wykonywanej z drewna litego. Naszymi sztandarowymi produktami są schody i drzwi, aczkolwiek na życzenie klienta możemy zrobić także meble ogrodowe oraz meble do mieszkań.

Wszystkie produkty wykonywane przez nas charakteryzują trzy cechy:

  • Jakość – do produkcji schodów, drzwi czy mebli wybieramy jedynie najlepszej jakości materiały, dzięki czemu wykonane przez nas towary są ładne i trwałe.
  • Bezpieczeństwo – w przypadku schodów i drzwi niezwykle ważne jest ich bezpieczeństwo. Podczas projektowania, wykonywania oraz montażu wszystkich elementów nasi pracownicy zwracają szczególną uwagę na to, aby klient mógł czuć się bezpieczny podczas ich użytkowania.
  • Wygląd – na trzecim miejscu znajduje się wygląd naszych produktów. Bardzo dbamy o to, aby każdy produkt wychodzący z naszego zakładu prezentował się doskonale.

Decydując się na współpracę z nami klienci mają pewność, że każdy z powyższych warunków będzie spełniony, a tym samym nasze wyroby nie tylko będą wspaniale wyglądały ale będą również bezpieczne i trwałe.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.